Regiovertegenwoordigers 2017-06-06T21:32:21+00:00

Regiovertegenwoordigers

Sinds de aanvang van het zeilseizoen van 2017 kent de RKO regiovertegenwoordigers. Dit is nieuw. Het bestuur van de RKO wil dat de RKO groter wordt, dat Randmeren zich meer laten zien bij evenementen en dat meer jonge, oude én toer zeilers zich thuis voelen bij de RKO.

De regiovertegenwoordiger attendeert de Randmeerzeilers in zijn regio op leuke evenementen in zijn omgeving, stimuleert zeilers om mee te doen aan evenementen en trainingen, biedt hulp aan bij vragen over de Randmeer: over de trim, aanschaf van zeilen en ander materiaal en over andere Randmeerzeilers in de omgeving. En biedt desgevraagd hulp bij bemanningsproblemen.

Randmeerzeilers die informatie zoeken over de Randmeer, wedstrijden, trimtips, waar goede zeilen aan te schaffen, over aanstaande evenementen of wat dan ook kunnen terecht bij hun regiovertegenwoordigers:

Ralph Wijbenga
Ralph WijbengaFriesland
Friesland@RKO.nl
Paul Knoop
Paul KnoopRandmeren en Amsterdam
Randmeren@RKO.nl
Michiel Rutgers
Michiel RutgersLoosdrecht
Loosdrecht@RKO.nl
Joost Höcker
Joost HöckerBraassem en Kaag
Braassem@RKO.nl
Hans de Wit
Hans de WitElfhoeven
Elfhoeven@RKO.nl
Chris ten Hoopen
Chris ten HoopenElfhoeven
Elfhoeven@RKO.nl
Jacco van de VeldenArnhem, Giesbeek
Giesbeek@RKO.nl

Zit uw regio hier niet bij? Meld dit bij het RKO-bestuur: secretaris@RKO.nl