Rob en Bastiaan Stavenuiter zijn de nieuwe kampioenen van de Randmeerklasse. Het wedstrijdcomité van de WSH dat de leiding had over de NK´s en KK´s van Javelin, Spanker, G2 en Randmeer had er duidelijk moeite mee goede ´eerlijke´ banen uit te leggen, maar toch lukte het hen om de 27 deelnemende Randmeren 7 wedstrijden te laten varen. De kansen wisselden volop gedurende het weekend, maar vader en zoon Stavenuiter presteerden het best en meest stabiel. Heel knap gedaan, gezien de moeilijke en uitdagende weersomstandigheden.
Het Kampioenschap is gevaren op het Heegermeer in het eerste weekend van september 2017, er deden 27 Randmeren mee.

(de foto rechts c Eize Hoekstra, zie www.eize.nl)

De uitslag

1 1029 Rob Stavenuiter, Anna Paulowna, Bastiaan Stavenuiter, Ide Nijman, KMJC 21 5 2 12 4 5 2 3
2 1069 Ben van der Hoorn, Jeroen.m.Kooi 28 1 6 8 12 1 4 8
3 1122 Folkert Attema, Heeg, Evelien van Leeuwen, Rinse Joustra, WSH 32 6 4 7 3 7 10 5
4 1030 Wouter van der Gronden, Voorburg, Lukas van der Heeden, WV Braassemermeer 34 13 3 3 6 13 7 2
5 645 Nienke Feis, Blaricum, Michiel Rutgers, Wieke Rutgers, Vrijbuiter 35 7 1 4 9 2 12 20
6 909 Oscar Deurloo, Rosmalen, Leo Riemens, ZV Oosterplas 40 15 16 2 2 3 14 4
7 718 Milou Dankers, Bussum, Jolanda Dankers, Fred Dankers, Vrijbuiter 43 11 11 10 11 4 1 6
8 895 Alex Nederlof, Zevenhuizen, Arthur Nederlof, Elfhoeven 47 4 15 17 1 6 9 12
9 1001 Jet Woudstra, Reeuwijk, Jan van den Berg, Femke van den Berg, RZV Gouda 61 3 19 18 5 20 5 11
10 616 Johan Agterberg, Harderwijk, Jeroen Boonen, Flevo 63 21 9 14 7 10 6 17
11 219 Tiemen Winkel, Zoetermeer, DerkJan Havenaar, Cyrill Minnema, WV Braassemermeer 63 12 8 6 10 17 13 14
12 1052 Henk Plaatje, Enkhuizen, Freek Plaatje, Vrijbuiter 65 16 7 1 18 8 18 15
13 1083 John Leewis, Duiven, Paul Stijnman, WV Giesbeek 66 19 17 11 13 9 3 13
14 600 H Guldemond, Hilversum, Ron van Beek, Vrijbuiter 67 26 5 15 19 11 8 9
15 463 Dennis Bos, Brielle, Maarten Witmaar, Simon Witmaar, WV Oostvoorne 78 2 18 23 8 12 19 19
16 1100 Paul Knoop, Huizen, Jeroen Lambalk, Tom Muller, De Schinkel 80 10 10 9 17 16 22 18
17 545 Jeroen Gijzen, Utrecht, Marieke Hageman, Hanneke ten Hoopen, Elfhoeven 80 14 13 16 16 19 11 10
18 1026 Nico Overbeeke, Zevenhuizen, Cindy Overbeeke, Patrick vd Most, WV Braassemermeer 83 18 20 19 15 15 15 1
19 872 Johan Dooper, Sneek, Baint Kramer, Dirk Kronemeyer, KWS Sneek 97 9 14 22 21 14 17 22
20 164 Derek Sietses, Boelenslaan, Hans Sietses, Maartje Wiersma, Frisia 101 8 12 21 14 18 (dns) dns
21 1129 Jan Kleijn, Rijnsaterwoude, Huug Wilschut, Lily Martens, De Koenen 110 20 (ufd) 5 20 dns 16 21
22 1115 Joost Hocker, Alphen a/d Rijn, Jasper Visser, WV Braassemermeer 115 17 24 25 24 22 21 7
23 637 Mathijs van de Griendt, Hilversum, Charles van Swieten, Ernst Moolenaar, Vrijbuiter 117 25 21 13 22 (ufd) 20 16
24 855 Florian Cuvelier, Ijmuiden, Laura Brink, Martien Aartsen, DMTRA 139 23 23 24 25 21 23 (dns)
25 640 Steven de Clercq, Zeist, John Gardner, KWS Sneek 143 22 22 20 23 (dns) dns dns
26 1085 Bert de Jong, Hoeilaart, Sofiene Dehbal, Menno Visser 155 27 25 26 26 23 (dns) dnf
27 1024 JJ Lathouwers, Bleiswijk, Hans Groen, Aegir 164 24 (dns) dns dns dns dns dns