Wedstrijddeelname RKO leden:

Op deze pagina kun je zien welke wedstrijden je mede RKO leden van plan zijn te gaan varen. We hebben deze pagina gemaakt zodat je kunt zien wie aan welke evenementen mee gaan doen en om mensen te motiveren zich in te schrijven. Dit systeem is niet gekoppeld aan de inschrijfsystemen van de diverse evenementen. Het kan dus zijn dat de data niet overeenkomen.

Je kunt hier jouw wedstrijdplanning doorgeven. Vergeet je niet ook in te schrijven op de site van het desbetreffende evenement!

Overzicht:

  1. Paaswedstrijden Reeuwijk, 31 maart - 1 april (3 deelnemers)
  2. Voorjaarswedstrijden Heeg: 14-15 april (7 deelnemers)
  3. Trainingsweekend 21-22 april (5 deelnemers)
  4. Hemelvaartwedstrijden Loosdrecht: 12 - 13 mei (7 deelnemers)
  5. Goudse zeilweek: 19-20 mei (3 deelnemers)
  6. PaZo dag: 21 mei (2e Pinksterdag) (2 deelnemers)
  7. Braassem Summer Regatta 9 & 10 juni (2 deelnemers)
  8. Vrijbuiterweekend: 7 & 8 juli (7 deelnemers)
  9. Sneekweek: 4 - 9 augustus (7 deelnemers)
  10. NK Randmeer: 31 aug t/m 2 sept (10 deelnemers)

Paaswedstrijden Reeuwijk, 31 maart - 1 april

Erbij (3):

  1. Jan Kleijn (1129: Natura Artis Magistra)
  2. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)
  3. Alex Nederlof (895: De Optimist)

Voorjaarswedstrijden Heeg: 14-15 april

Erbij (7):

  1. Mathijs van de Griendt (1133: Grijze Snip)
  2. Jan Kleijn (1129: Natura Artis Magistra)
  3. Ralph Wijbenga (673: Apekop)
  4. Fred Dankers (718: Koerswinst)
  5. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)
  6. Folkert (1122: Smile)
  7. Folkert Attema (1132: Smile)

Trainingsweekend 21-22 april

Erbij (5):

  1. Jan Kleijn (1129: Natura Artis Magistra)
  2. Ralph Wijbenga (673: Apekop)
  3. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)
  4. Folkert (1122: Smile)
  5. Folkert Attema (1132: Smile)

Geïnteresseerd, maar nog onzeker (3):

  1. Fred Dankers (718: Koerswinst)
  2. Alex Nederlof (895: De Optimist)
  3. Johan Agterberg (616: HH Draver)

Nog geen bemanning (1):

  1. Jant Tine Zijlstra (1111: Tsjipke)

Hemelvaartwedstrijden Loosdrecht: 12 - 13 mei

Erbij (7):

  1. Nienke Feis (645: Groene Sroom)
  2. Nico Overbeeke (1026: Mi Dushi)
  3. Jant Tine Zijlstra (1111: Tsjipke)
  4. Fred Dankers (718: Koerswinst)
  5. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)
  6. Folkert (1122: Smile)
  7. Folkert Attema (1132: Smile)

Geïnteresseerd, maar nog onzeker (2):

  1. Paul Knoop (1100: NN)
  2. Alex Nederlof (895: De Optimist)

Nog geen bemanning (1):

  1. Mathijs van de Griendt (1133: Grijze Snip)

Goudse zeilweek: 19-20 mei

Erbij (3):

  1. Jan Kleijn (1129: Natura Artis Magistra)
  2. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)
  3. Alex Nederlof (895: De Optimist)

Geïnteresseerd, maar nog onzeker (3):

  1. Mathijs van de Griendt (1133: Grijze Snip)
  2. Folkert (1122: Smile)
  3. Folkert Attema (1132: Smile)

PaZo dag: 21 mei (2e Pinksterdag)

Erbij (2):

  1. Nienke Feis (645: Groene Sroom)
  2. Fred Dankers (718: Koerswinst)

Geïnteresseerd, maar nog onzeker (1):

  1. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)

Braassem Summer Regatta 9 & 10 juni

Erbij (2):

  1. Ralph Wijbenga (673: Apekop)
  2. Alex Nederlof (895: De Optimist)

Geïnteresseerd, maar nog onzeker (3):

  1. Mathijs van de Griendt (1133: Grijze Snip)
  2. Fred Dankers (718: Koerswinst)
  3. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)

Vrijbuiterweekend: 7 & 8 juli

Erbij (7):

  1. Mathijs van de Griendt (1133: Grijze Snip)
  2. Jant Tine Zijlstra (1111: Tsjipke)
  3. Fred Dankers (718: Koerswinst)
  4. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)
  5. Paul Knoop (1100: NN)
  6. Folkert (1122: Smile)
  7. Folkert Attema (1132: Smile)

Geïnteresseerd, maar nog onzeker (1):

  1. Johan Agterberg (616: HH Draver)

Sneekweek: 4 - 9 augustus

Erbij (7):

  1. Jant Tine Zijlstra (1111: Tsjipke)
  2. Fred Dankers (718: Koerswinst)
  3. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)
  4. Paul Knoop (1100: NN)
  5. Folkert (1122: Smile)
  6. Folkert Attema (1132: Smile)
  7. Johan Agterberg (616: HH Draver)

Nog geen bemanning (1):

  1. Mathijs van de Griendt (1133: Grijze Snip)

NK Randmeer: 31 aug t/m 2 sept

Erbij (10):

  1. Mathijs van de Griendt (1133: Grijze Snip)
  2. Jan Kleijn (1129: Natura Artis Magistra)
  3. Ralph Wijbenga (673: Apekop)
  4. Fred Dankers (718: Koerswinst)
  5. Ben van der Hoorn (1069: Jerome Cage)
  6. Paul Knoop (1100: NN)
  7. Folkert (1122: Smile)
  8. Folkert Attema (1132: Smile)
  9. Alex Nederlof (895: De Optimist)
  10. Johan Agterberg (616: HH Draver)